Więcej o...

GoldenSubmarine

Rafał Niemczynowicz

Head of UX w agencji GoldenSubmarine. Od 13 lat związany z branżą komunikacji marketingowej. Miał przyjemność usprawniać interfejs serwisów i aplikacji takich Klientów jak Carrefour, PayU, Škoda czy SuperPharm. Posiada certyfikaty: UX-PM (UXalliance), User Experience for the Web Certificate oraz David Travis User Experience Certification. Członek Interaction Design Foundation. Po godzinach pasjonuje się piłką nożną i Muay Thai i technologią użytkową.

SuperPharm z super UX-em. Jak w środku pandemii zaprojektowaliśmy od podstaw nowy sklep internetowy dla jednej z największych drogerii działających w Polsce na rynku ecommerce?

Zapraszamy uczestników tegorocznej konferencji UX Poland na nasze wystąpienie, w trackie którego opowiemy o kulisach powstawania nowego serwisu e-commerce superpharm.pl, przyjętych założeniach projektowych i przede wszystkim efektach wprowadzonych zmian!

Podzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami i refleksjami z realizacji tego projektu, oraz oczywiście kilkoma danymi.

W imieniu SuperPharm Polska, agencji GoldenSubmarine odpowiedzialnej za projekt interfejsu (UX/UI) i Exorigo-Upos odpowiedzialnego za wdrożenie, serdecznie zapraszamy!

Rafał Niemczynowicz

Know What You Will Learn

Wszystkie sesje

Topic

SuperPharm z super UX-em