Więcej o...

UX Research Lead, OLX, Lizbona

Matylda Szmukier

Matylda jest ekspertem w dziedzinie projektowania strategicznego z ponad 9-letnim doświadczeniem międzynarodowym w tworzeniu produktów i usług cyfrowych. Mając wykształcenie w dziedzinie psychologii i designu, projektuje usługi poprzez badanie potrzeb i motywacji ludzi, wymagań biznesowych, najnowszych trendów społecznych i najnowszych technologii.

Przed OLX, Matylda pracowała jako Strategic Designer w Boston Consulting Group Digital Ventures w Londynie, gdzie odpowiadała za projektowanie innowacyjnych usług oraz wprowadzanie start-ups na rynek.

Matylda ma bogate doświadczenie w całym spektrum procesu projektowania, od wczesnych etapów eksploracyjnych, MVP, iteracji po komercjalizację. Pracowała w usługach finansowych, telekomunikacji, opiece zdrowotnej i handlu detalicznym, gdzie zapewniła pomyślne wyniki w wielu złożonych projektach innowacyjnych i transformacyjnych. Do jej klientów należą Shell, De Beers, LVMH Group, Tesco Bank, O2, Vivo, Telefonica, Prudential, Royal Bank of Scotland.

Matylda Szmukier

Know What You Will Learn

Wszystkie sesje

Topic

Zjednoczone Siły Danych OLX, czyli “Operacja Segmentacja B2C”