Więcej o...

Allegro

Łukasz Ogrodniczak

Senior UX Researcher i UX Team Leader w Allegro. Po godzinach wykłada na Uniwersytecie SWPS i realizuje interdyscyplinarne studia doktoranckie ICT & Psychology. Dzieli się doświadczeniami na różnych wydarzeniach, m.in. Element Talks, UX India, Strefa Designu SWPS, Allegro UX Talks. Pasja do poznawania nowych rzeczy zaprowadziła go do Indonezji, gdzie przez rok poznawał kulturę tego kraju i uczył się języka indonezyjskiego. Dzięki pracy w dużej organizacji może wykorzystywać różne metody badawcze do rozwijania produktów cyfrowych.

 

Ku przestrodze: 9 błędów UX Researchera

Jest już mnóstwo świetnych materiałów edukacyjnych o tym jak dobrze robić badania (i UX). Mamy do dyspozycji szkolenia i warsztaty, które promują najlepsze frameworki. A w pracy projekty nie są już takie oczywiste – łatwo stracić czujność i popełnić błąd.

W swojej prelekcji skupię się na błędach różnego rodzaju. I to takich, które sam popełniłem. Opowiem o tym co mnie zwiodło, w jakiej sytuacji i jakie z tego wyciągnąłem lekcje dla kolejnych projektów. Wiecie, dobrze jest uczyć się na błędach – ale chyba bezpieczniej na błędach innych osób.

Łukasz Ogrodniczak

Know What You Will Learn

Wszystkie sesje

Topic

Ku przestrodze: 9 błędów UX Researchera