Więcej o...

Krzysztof Dziedzic

Projektowaniem zajmuje się od wielu lat. Doświadczenie zdobywał przy dużych projektach w różnych branżach, pracując między innymi jako: Art Director w Nasza Klasa Sp. z o.o., Head of UX / Design w Skąpiec.pl, a także Head of UX w Ringier Axel Springer.

Jego wybór kontynuowania kariery zawodowej w branży TSL nie był przypadkowy, ponieważ w tym sektorze widzi wiele możliwości. Określa siebie jako projektanta, który realizuje cele biznesowe, kierując się potrzebami użytkowników.

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, gdzie studiował nauki techniczne, przyrodnicze i artystyczne, co pozwala mu patrzeć na projekty w sposób interdyscyplinarny. Jego celem jest kontynuowanie tworzenia innowacyjnych projektów, które mają realną wartość i ułatwiają życie.
Poza pracą czerpie przyjemność z obserwowania otaczającego go świata i zachowań ludzi. Jest mężem, ojcem, fotografem, graczem i podróżnikiem.
W obecnej firmie zajmuje się rozwojem produktów kodowanych następnie przez 30 zespołów developerskich (ponad 300 programistów), trafiających do ponad 200.000 użytkowników. Jest zaangażowany w przekazywanie swojej wiedzy i doświadczenia z zakresu UX/UI młodszym pokoleniom projektantów, pomagając im w rozwoju zawodowym.

 

Krzysztof Dziedzic