Więcej o...

Allegro

Katarzyna Szklarz

Katarzyna Szklarz na UX Poland wystąpi z Barbarą Kolber-Bugajską. Uwielbiają przyjmować nieoczywistą perspektywę, dlatego w Allegro zajmują się tą drugą stroną medalu: doświadczeniami sprzedawców. Kasia zaczynała swoją karierę od naukowego badania naocznych świadków przestępstw, a Basia – od wdrażania transformacji cyfrowej w browarach Carlsberga. Nie spodziewały się, że lata później spotkają się w jednym dziale i stworzą tandem badawczy, którego siłą są dwie uzupełniające się perspektywy: kilkuletniego doświadczenia w organizacji i świeżego spojrzenia na Allegro. Razem dostarczają kluczowe wyniki badań o wysokim priorytecie biznesowym i tworzą precyzyjne rekomendacje projektowe.

Druga strona sukcesu – czyli o sprzedawcach tworzących atrakcyjną platformę

“Miłościwie nam kupujący” – być może nie pamiętacie, ale to hasło jednej ze starszych reklam Allegro. Kupujący – to dla nich tworzona jest większość rozwiązań i funkcji, aby wygodnie mogli wybierać produkty i podejmować decyzje zakupowe.
A co z miłościwie nam sprzedającymi? To oni na co dzień współtworzą nowe rozwiązania, dostosowując do nich swoje oferty.
W naszej prezentacji opowiemy o perspektywie sprzedawców i na przykładach odsłonimy kulisy ich ciężkiej pracy, której efektem jest atrakcyjna oferta dla kupujących. Przedstawimy działania badaczy z obszaru Allegro Merchant Experience, którzy na co dzień dbają o doświadczenia naszych partnerów, pełniąc rolę ich ambasadorów w świecie Allegro.

Katarzyna Szklarz

Know What You Will Learn

Wszystkie sesje

Topic

Druga strona sukcesu - czyli o sprzedawcach tworzących atrakcyjną platformę