Więcej o...

Senior IT Professional: UX Research & Service Design Roche Polska (& ex-freelancer at OLX)

Katarzyna Kaliszewska-Czeremska

Badaczka z blisko 18 letnim doświadczeniem zawodowym w obszarze badań oraz strategii, zarówno w kontekście biznesowym, jak i akademickim. Realizowała projekty w Polsce i na arenie międzynarodowej. Ma doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi zespołami badawczymi, prowadzeniu rozproszonych zespołów projektowych, realizacji międzynarodowych badań terenowych i ilościowych na potrzeby procesów UX i Service Design. Na co dzień wspiera klientów w rozwoju kompetencji badawczych oraz zarządzaniu zmianą, wykorzystując wachlarz kompetencji badawczych, zarządzania procesami, Service Design/UX oraz strategicznych.

Pracowała m.in. dla takich klientów jak Michelin, OLX Group, Tatrzański Park Narodowy, Credit Agricole czy Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Należy do European Network of Living Labs (ENoLL), Interaction Design Foundation, Applied Anthropology Network oraz PTBRiO. Równolegle z działalnością konsultingowo-biznesową prowadzi działalność naukową i dydaktyczną na uniwersytecie. Z wykształcenia doktor psychologii.

Katarzyna Kaliszewska-Czeremska

Know What You Will Learn

Wszystkie sesje

Topic

Zjednoczone Siły Danych OLX, czyli “Operacja Segmentacja B2C”