Więcej o...

Trenerka UX i Product Design, WItflow

Iga Mościchowska

Projektantka, badaczka, wykładowczyni, mentorka, certyfikowana trenerka WitFlow
Projektowaniem doświadczeń zajmuje się od 2007 roku.
Z wykształcenia socjolożka, ale od lat specjalizuje się w tworzeniu produktów cyfrowych. Przebyła drogę od badacza użyteczności, poprzez projektantkę i dyrektorkę UX, do konsultantki i trenerki.
Miała okazję pracować przy projektach dla takich klientów jak eBay, Tauron, Opera Software, KGHM czy WSiP. Jako konsultantka, mentorka Google oraz opiekunka merytoryczna studiów User Experience & Product Design na AGH, ma ciągły kontakt z problemami projektowymi. Prowadząc szkolenia dla firm dzieli się doświadczeniem i pomaga w rozwoju kompetencji produktowych.

Iga Mościchowska

Know What You Will Learn

Wszystkie sesje

(23 września, 2022)

12:40 pm

Topic

Data-driven products - jak łączyć dane jakościowe z ilościowymi? Wszyscy wiemy, że dobre decyzje projektowe potrzebują danych: danych o użytkownikach i podejmowanych przez nich działaniach. Trudniejsza kwestia to wybór danych na jakich się opierać: jakościowych czy ilościowych? Które są ważniejsze? Jak je łączyć? Jak wyciągać z nich sensowne wnioski? I co się może stać, jeśli nie zrobimy tego dobrze? Na te pytania odpowie zagorzała zwolenniczka metod jakościowych oraz wielki pasjonat liczb. W tym pojedynku zwycięzca może być tylko jeden - produkt.