Więcej o...

WUNDERTEAM

Grzegorz Borowiecki

Dyrektor zarządzający agencji WUNDERTEAM. Wierzy w etos ciężkiej pracy i śląski pragmatyzm! Nadsztygar marketingu. W komunikacji na pierwszym miejscu stawia mocne insighty, prostotę i autentyczność! 

Kampanie, które współtworzył były wielokrotnie nagradzane nagrodami MIXX Awards, Effie Awards, KTR. Ceniony prelegent na takich konferencjach, jak: Digital Day, Golden Marketing Conference, Mobile Trends, Social Media Week, I Love marketing.

 

Tytuł wystąpienia:

Repozycjonowanie UX – projektowanie UX z perspektywy agencji reklamowej.

Projektanci UX hejtują reklamy i uważają, że są ważniejsi, bo ułatwiają ludziom życie. Marketerzy uważają, że projektanci UX zajmują się tylko wyborem koloru buttona „kup teraz” a dzięki nim ludzie czują miłość do produktów. Tymczasem pandemia sprawiła, że ludzie stracili zaufanie do wszystkich a zaufanie to jedna z podstawowych strategii ewolucyjnych. Żeby przetrwać, reklamiarze i UXowcy będą musieli połączyć siły i „ramię w ramię” walczyć o uwagę i budżety konsumentów.

  • złe doświadczenia zabijają konwersje, więc naucz się projektować dobre,
  • dobre doświadczenia są dla użytkownika niewidoczne, naturalne, powodują, że może on po prostu korzystać z narzędzia, przynoszą mu z tego pewną satysfakcję czy przyjemność, dostarczają dokładnie to, czego szukał.
Grzegorz Borowiecki