Więcej o...

UX Lead, X-Trade Brokers DM S.A

Elżbieta Bojarczuk

Jestem liderką zespołu Customer Experience Research w X-Trade Brokers – jednym z największych notowanych na giełdzie brokerów FX & CFD na świecie. Wraz z zespołem zajmujemy się user experience produktów i usług w XTB. Uwielbiamy liczby więc projektujemy w oparciu o ogromną ilość danych, a nasze tezy weryfikujemy w testach A/B lub ponownie analizując nasze założenia projektowe.

Ponad  5 letnie doświadczenie w projektowaniu i badaniach UX zdobywałam w PAYBACK i XTB. Studiowałam Zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim w latach 2010-2015. Mentorując innych czyli prowadząc ciekawe dyskusje z zespołem i nakierowując ich na wartościowe rozwiązania – sama zyskuje bardzo dużo dla siebie. Odczuwam ogromną satysfakcję widząc jak mój zespół i ja rozwijamy się projektując projekty na ponad 12 rynków m.in. dla Ameryki Południowej i Azji.

Niepowtarzalną okazją dla rozwoju osobistego i zespołu jest projekt międzynarodowych badań UX, który rozpoczęliśmy w Paryżu pod nazwą „Create a better investing future”.
Elżbieta Bojarczuk

Know What You Will Learn

Wszystkie sesje

Topic

Weryfikacja tożsamości w dobie data driven design. Case study międzynarodowego brokera