Więcej o...

Atlassian

Andrzej Poniatowski

Projektant z ponad 10-letnim doświadczeniem w projektowaniu aplikacji webowych i natywnych aplikacji mobilnych. Specjalizujący się w badaniach UX, rozwoju procesów i budowaniu interaktywnych prototypów.
Andrzej spędził ostatnie 15 lat pracując i studiując w Dublinie w Irlandii, gdzie pracował i projektował aplikacje dla takich firm jak Etihad Airways, Singapore Airlines, EasyJet, Travelport, BCD Travel i innych.
Po powrocie do Polski zaczął pracę w Atlassian i robi to, co potrafi najlepiej, zadając pytania i odrzucając założenia, projektując łatwe w użyciu aplikacje.

Tytuł wystąpienia:

Procesy – kochaj je lub nie, ale ułatwiają nam życie.

Wszyscy tam byliśmy: projekty niedostarczone na czas, produkty, które nie spełniają potrzeb użytkowników. W odpowiedzi opracowujemy procesy, które pomagają nam przezwyciężyć przeszkody i dostarczyć właściwy produkt do właściwego użytkownika… Dopóki nie staniemy się niewolnikami samego procesu.

W Atlassianie opracowaliśmy własne podejście: The Atlassian Way (TAW). TAW pomaga nam tworzyć wspaniałe produkty i doświadczenia poprzez zrozumiały język, praktyki i wzorce stosowane wspólnie w naszych globalnych zespołach- bardzo przydatne w czasach pracy zdalnej.

W tym wykładzie chcemy pokazać, w jaki sposób TAW pomogło nam przekształcić się z organizacji skoncentrowanej na inżynierii w organizacji kierowanej projektowaniem oraz jak nadal ją kształtujemy i rozwijamy na bieżąco.

Andrzej Poniatowski

Know What You Will Learn

Wszystkie sesje

Topic

Procesy - kochaj je lub nie, ale ułatwiają nam życie